Komercijas gludeklis 550x430x240mm 3kW elektriskais | Adexa IWG818
Original price was: 208,93 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
Jaudīgs un uzticams, šis profesionālais tērauda gludeklis ir aprīkots ar plašu, pilnībā gludu tērauda gatavošanas virsmu, kas ideāli piemērota brokastīm, pusdienām vai vakariņām. Smagās slodzes elementi nodrošina ātru uzsildīšanos un vienmērīgu siltuma sadalījumu pa plašo gludekļa virsmu. Ar vienkāršu termostata regulēšanu un noņemamu tauku savākšanas atvilktni, restorāna gludeklis ir ārkārtīgi viegli lietojams, tīrāms un uzturams. Šis ēdināšanas cepšanas virsma ir neticami izdevīgs piedāvājums pašreizējā atlaides cenu.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 240 mm |
| Platums | 550 mm |
| Svars | 25kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Gluda virsma |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 3000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Biezums (plāksne) | 8 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā friteze viena 16 litru 5kW brīvi stāvoša | Adexa HEF161C
In stock
Original price was: 607,05 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
In stock
Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 321,38 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
