Komercijas elektriskā fritērija vienkārša 12 litri 5kW uz letes | Adexa IEF83
EAN: 5056850828191
Original price was: 211,03 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes profesionāla elektriskā dubultā tvertnes fritērija. Neticami ietaupa vietu ar savu platumu, tomēr ar lielu ietilpību – 2×6 litru tvertnes. Ideāla iekārta augstas ražības ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāta jebkurai restorānam, kafejnīcai, līdzņemšanai vai ēdnīcai. Šobrīd milzīgas atlaides par šo izdevīgo cenu.
Lūdzu, skatīt sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 550 mm |
| Svars | 8 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Galdvirsma |
| Tilpums | 12 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2x2500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 2 grozi (170x195x105 mm) |
| Temperatūra | +60°C līdz +200°C |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla dvīņu fritēšanas ierīce Elektriskā 14 litri 2.5+2.5 kW darba virsmas | Adexa WHCD171
In stock
Original price was: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
In stock
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls pārtikas sildītājs un frī turētājs | Adexa EFFS01B
In stock
Original price was: 315,81 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
In stock
Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
