Elektroplīts ar 4 riņķiem 10.4kW | Adexa Hotmax 700 ER721S
EAN: 5056465069873
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
Izturīga, augstas kvalitātes elektriskā vārīšanas virsma no AISI 304 nerūsējošā tērauda. Ideāls profesionāls plīts lielākajai daļai restorānu un citiem ēdināšanas uzņēmumiem.
- 4 apaļas (Ø220 mm) plāksnes.
- Vadības slēdzis ar 0-7 pozīcijām.
- Termostatu kontrole pret pārkaršanu.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 290 mm |
| Platums | 800 mm |
| Svars | 40kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Galdvirsma |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda | 4 x 2600W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izmēri (plāksne) | 4 x ø220mm |
| Plāksnes | 4 |
| Vadība | Selector slēdzis ar 0-7 pozīcijām |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas Bain Marie ar stikla aizsargu 3xGN1/2 | Adexa HBM23
Available on backorder
Original price was: 417,71 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas gāzes vārīšanas virsma 4 degļi 14.2kW | Adexa HGR605
Available on backorder
Original price was: 1186,34 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas grils gluds/rievots 730x470x240mm 4.4kW elektriskais | Adexa HEG822
Available on backorder
Original price was: 409,61 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)
