Iepriekšējas skalošanas izsmidzināšanas iekārta ar jaucējkrānu uz galda uzstādāma pagriežama roktura Vienas atveres Dubultā savienojuma Augstums 650mm Atvere 30mm Nerūsējošais tērauds | Adexa 6802A08
EAN: 5056850812824
Original price was: 460,40 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Profesionāls un ārkārtīgi izturīgs priekšskalošanas izsmidzinātājs, ideāli piemērots ēdināšanas pakalpojumiem, komerciālām virtuvēm, restorāniem un viesnīcu vajadzībām.
- Sienas uzstādīšanas tips
- Dubultais ieplūdes savienojums (karsts un auksts ūdens)
- Izturīga nerūsējošā tērauda konstrukcija
| Augstums | 650 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Divas caurumi / Divi ieplūdes |
| Versija | Uzstādīšana uz klāja |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Jaucējkrāns | Jā |
| Diametrs | Ø30 mm (izlietnes caurums) |
| Izmēri | Stabs: 360 mm / Šļūtene: 380 mm / Atsperes: 270 mm |
| Ieplūde | G1/2 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
