Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri Atveras no priekša un aizmugures 2 plaukti Melns | Adexa CW1601
EAN: 5056465079490
Original price was: 1356,38 €.579,31 €Current price is: 579,31 €. (bez PVN)
Profesionāls dzesēts displeja ledusskapis, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība ledusskapja displeja vienībai. Ideāls galda ledusskapis komerciālai lietošanai.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 568 mm |
| Augstums | 686 mm |
| Platums | 880 mm |
| Svars | 66 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 160 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 240W |
| Durvis | Slīdņus durvis priekšā un aizmugurē |
| Plaukti | 2 |
| Krāsa | Melni sāni |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +1°C līdz +10°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 1038 kWh/gadā |
| Displeja laukums (m2) | 1.17 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
