Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
EAN: 5056465070190
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)
Izturīga, augstas kvalitātes komerciāla elektriskā plīts, piemērota maziem un vidējiem restorāniem un ēdināšanas uzņēmumiem.
- Materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Platums: 600mm
- Dziļums: 600mm
- Augstums: 265mm
- Svars: 22kg
- Izmēri (plāksnes): 3 x ø180mm + 1 x ø150mm
- Barošana: 230V / 1N / 50Hz
- Jauda: 3 x 2000W + 1 x 1000W
- Vadība: Izvēles slēdzis ar 0-7 pozīcijām
- Garantija: 12 mēnešu rezerves daļu garantija
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 265 mm |
| Platums | 600 mm |
| Svars | 22 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Galdvirsma |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda | 3 x 2000W + 1 x 1000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izmēri (plāksne) | 3 x ø180mm + 1 x ø150mm |
| Vadība | Selector slēdzis ar 0-7 pozīcijām |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla dvīņu fritēšanas ierīce Elektriskā 14 litri 2.5+2.5 kW darba virsmas | Adexa WHCD171
In stock
Original price was: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
