Komerciālais izlietņu komplekts Nerūsējošs tērauds 2000x600x850mm 2 bļodas pa kreisi ar notekas dēli, aizsargsienu un apakšplauktu | Adexa STT2060L
965,10 € Original price was: 965,10 €.415,00 €Current price is: 415,00 €. (bez PVN)
Komerciāls maizīšu atvilktne no nerūsējošā tērauda | Adexa BWC01
175,41 € Original price was: 175,41 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
Komercdispleja vitrīnas ledusskapis 234 litri | Adexa CF900B
SKU:
CF900B
EAN: 5056465039920
7038,82 € Original price was: 7038,82 €.3026,70 €Current price is: 3026,70 €. (bez PVN)
Profesionāls dzesēts vitrīnas ledusskapis, lieliski piemērots dzērienu, gatavās pārtikas, kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība, ledusskapja vitrīna, kas ideāli piemērota komerciālai lietošanai uz letes.
- +2 līdz +10°C
- 2 plaukti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 845 mm |
| Augstums | 1168 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 112 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 234 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Riteņi | 4 riteņi (2 ar bremzēm) |
| Plaukti | 2 plaukti |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2 līdz +10°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Nakts aizkars | Jā |
| Enerģijas patēriņš | 2515 kWh/gadā |
| Displeja laukums (m2) | 2.15 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Komerciālais ledusskapis ar 4 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Tirdzniecības ledusskapis ar 3 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS31VG
In stock
Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
