Komerciāla ledus kubiņu mašīna Lietojamā vieta zem letes 50kg/24h Nerūsējošais tērauds Digitālās vadības ierīces | Adexa CIM50
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)
Šī ledus kubu mašīna nodrošina visu nepieciešamo veiktspēju un uzticamību, lai jūsu klientiem vai izstādēm nodrošinātu pastāvīgu atsvaidzinoša ledus plūsmu. Spēj ražot līdz 50 kg ledus katras 24 stundas, tā ir lieliska izvēle bāriem, krogiem un ēdināšanas vietām ar ierobežotu telpu. To ir ļoti viegli uzstādīt, lietot un tīrīt, pateicoties vienkāršajām vadības ierīcēm un profesionālajai nerūsējošā tērauda konstrukcijai.
- 50kg/24h
- 12kg tvertne
- 350x430x760mm
- Digitālās vadības
- Nepieciešams galvenais ūdens pieslēgums
- Ideāli piemērots kafijas veikaliem, viesnīcām, bāriem, maiznīcām, auksto dzērienu veikaliem un citām pārtikas nozarēm.
Šī profesionālā ledus mašīna pašlaik pieejama ar lielu atlaidi.
Dokumenti
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 760 mm |
| Platums | 350 mm |
| Svars | 19,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Jauda | 230W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| Dzesēšana | Gaisa dzesēts |
| Ražošana | 50kg/24h |
| Dzesētājs | R290 |
| Vadība | Digitāls |
| Izmērs (ledus) | 22x22x22 mm |
| Tilpums (konteinerā) | 12 kg |
| Ūdens pieslēgums | Nepieciešama pieslēgšana pie galvenā ūdensvada |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
