Komerciāla picas krāsns Elektriskā 2 nodalījumi 500x500mm 350°C Mehāniskā kontrole 8.4kW 380V | Adexa BSD202500500
EAN: 5056465048571
Original price was: 2057,32 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
Komercijas vienas plaukta picu krāsns ļauj katru reizi jebkurā ēdināšanas iestādē pagatavot perfektu picu, ķiploku maizi, naan maizi un daudz ko citu. Izstrādāta pastāvīgai profesionālai lietošanai, šīs jaudīgās, bet kompaktās krāsnis izmanto precīzi kontrolētu augstu temperatūru, lai ātri pagatavotu ēdienu, vienlaikus aprīkotas ar stikla durvīm, lai nodrošinātu gatavošanas procesa uzraudzību. Gatavojiet dziļās pannas, plānas mīklas, svaigas mīklas, daļēji ceptas vai saldētas picas.
- 8400W
- 380V / 3 fāzes
- 350°C mehāniskais termostats
- Divkāršs plaukts
- Kamera: 500x500x150mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 630 mm |
| Augstums | 700 mm |
| Platums | 760 mm |
| Svars | 107 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 4 x 250 mm picas |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda | 8400W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds / Alumīnijs |
| Temperatūra | +350°C |
| Vadība | Mehānisks |
| Apgaismojums | Jā |
| Šūnas | 2 |
| Izmēri (kamerai) | 2 x 500x500x150 mm |
| Termometrs | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Elektriskā picas krāsns 2 kamerām 410x420mm | Adexa MLP2ST
In stock
Original price was: 669,47 €.276,63 €Current price is: 276,63 €. (bez PVN)Elektriskā picu krāsns 4 picām ar 8'' | Adexa HEP1ST
In stock
Original price was: 409,22 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Elektriskā picu krāsns 4+4 picas pa 8'' | Adexa HEP2ST
In stock
Original price was: 590,04 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ietverot 4xGN1/6-100mm un 1xGN1/3-100mm panna un vāki | Adexa CHD04A2
In stock
Original price was: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komercione Garšvielu Turētājs ar vāku ietver 3 nerūsējošā tērauda konteinerus | Adexa CHF03
In stock
Original price was: 90,21 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Picas režģis 10"/25cm | Adexa PS25
In stock
Original price was: 11,56 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Piedevas paplāte / Piedevu dozētājs ar vāku 4 nodalījumi Nerūsējošais tērauds un plastmasa | Adexa CHB04
In stock
Original price was: 67,09 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Pizza lāpsta 12'' kvadrātveida Perforēta Metāla rokturis Garums 140cm | Adexa SPP14012S
In stock
Original price was: 188,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Tirdzniecības Garšvielu Turētājs, iekļaujot 4xGN1/6-100mm tvertnes un vāciņus ar eņģēm | Adexa CHD04APCFL
In stock
Original price was: 171,83 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
