Komerciālais gāzes fritētājs uz skapīša 2×20 litri 30.0kW | Adexa Hotmax 900 GF922
EAN: 5056465069156
Original price was: 5064,16 €.2161,90 €Current price is: 2161,90 €. (bez PVN)
Ļoti izturīgs premium klases komerciāls gāzes frīeris, vispiemērotākais aizņemtām restorāniem, viesnīcām un ēdnīcām. Piedāvā lielu jaudu par ļoti saprātīgu cenu.
- Ķermeņa paneļi un baseini no nerūsējošā tērauda
- Grozi no nerūsējošā tērauda
- Atsperes mehānisms, lai eļļa pēc cepšanas notecētu
- Kontrolēts ar termostatu
- Drošības termostats.
- Notekas krāns
- Aprīkots ar 2 groziem katrā baseinā
- Gāzes ierīces iepriekš iestatītas dabasgāzei (G20). Iekļautas šķidrās gāzes sprauslas (G30).
- Izmēri: 850x900x900mm
- Tilpums: 2 x 20 litri
- Bruto svars: 100kg
- Kopējā jauda: 30000W
- Enerģija: Gāze
- Gāzes patēriņš (NG): 3,13 m³/h
- Gāzes patēriņš (LPG): 2,35 kg/h
- Gāzes ieeja: 1/2”
Lūdzu, skatīt sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 900 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 850 mm |
| Svars | 100kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Patēriņš G30/G31 (propāns) kg/h | 2.35 |
| Patēriņš G20/G25 (dabasgāze) m3/h | 3,13 |
| Gāzes ieplūdes vārsts | 1/2'' |
| Tips | Grīdas stāvošs |
| Tilpums | 2 x 20 litri |
| Barošanas avots | Gāze (dabasgāze/sašķidrinātā naftas gāze) |
| Jauda | 2 x 15000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pamatne | Skapis |
| Noteces krāns | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā friteze viena 16 litru 5kW brīvi stāvoša | Adexa HEF161C
In stock
Original price was: 607,05 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciāls ēdienu un čipsu sildītājs 1xGN1/1 | Adexa EFC01B
In stock
Original price was: 241,95 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls pārtikas sildītājs un frī turētājs | Adexa EFFS01B
In stock
Original price was: 315,81 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
In stock
Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
