Komerciālais plīts un fritēšanas iekārta 760x630x460mm 2.8+3kW Elektriska | Adexa HEG908
EAN: 5056465076352
Original price was: 833,68 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)
Grils un dziļā fritieris komplekts ir lielisks palīgs vienmērīgas ceptas un kraukšķīgas pārtikas gatavošanā, piemēram, frī kartupeļu, spurgas, pankūkas, sīpolu gredzeni, garneles ruļļi u.c. Un tas ir aprīkots ar galda grilu pankūku, kraukšķīgas bekona, fajitas, omletes u.c. grilēšanai. Ideāla izvēle gan mājas, gan komerciālai lietošanai.
- Šis plakanais grils ar fritieri ir izgatavots no pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda, pastiprinātas un izturīgas konstrukcijas, ar priekšējo tauku notekas kanālu un gludu virsmu, kuru viegli notīrīt un kas nav viegli rūsējoša.
- Gumijas kājiņas nodrošina ierīces stabilitāti uz galda virsmas.
- Atsevišķas jaudas regulēšanas pogas, grila un fritiera jauda tiek regulēta neatkarīgi.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 460 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 25kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Gluda virsma |
| Tilpums | 8 litri (cepējs) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 3000W+2800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C (grils) / +60°C līdz +200°C (cepējs) |
| Izmēri (gatavošanas zona) | 550x330mm (grils) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla dvīņu fritēšanas ierīce Elektriskā 14 litri 2.5+2.5 kW darba virsmas | Adexa WHCD171
In stock
Original price was: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Profesionālā gāzes plīts ar sešiem degļiem no nerūsējošā tērauda | Adexa HGR776
In stock
Original price was: 4092,51 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
