Komerciāls Gāzes grils Gluds/Rievots Hroma pārklājums 2 zonas 9,6 kW Galda modelis | Adexa Hotmax 600 GG606SG
EAN: 5056465070121
Original price was: 1809,79 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)
Profesionāls grils, kas labi piemērots lielākajai daļai ēdināšanas iestāžu, piemēram, restorāniem, viesnīcām; šis grils ir izturīgi būvēts. Laba cena produkts, kas piedāvā daudz gatavošanas virsmas un var viegli grilēt vai sekli cept dažādus ēdienus, piemēram, burgerus, dārzeņus, olas un citus gaļas produktus.
- Ķermenis un apšuvums izgatavots no nerūsējošā tērauda.
- Hromēts pārklājums.
- Spoguļa apdare.
- 1/2 gluda un 1/2 ribota virsma.
- Nerūsējošā tērauda deglis ar piezo aizdedzi, drošības vārstu un termopāri (ja liesma nodziest, gāze tiek pārtraukta).
- Iepriekš iestatīts dabasgāzei (G20). Iekļautas propāna gāzes sprauslas (G30).
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 265 mm |
| Platums | 600 mm |
| Svars | 55kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Patēriņš G20/G25 (dabasgāze) m3/h | 1 |
| Gāzes ieplūdes vārsts | 1/2" |
| Tips | Galdvirsma |
| Versija | 1/2 gluda, 1/2 ribota augšdaļa (hroma pārklājums) |
| Barošanas avots | Gāze (dabasgāze/sašķidrinātā naftas gāze) |
| Jauda | 2 x 4800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Zonas | 2 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)
