Komercijas dubultā elektriskā fritiere 2×16 litri 6kW ar iztukšošanas krānu | Adexa IEF162V
EAN: 5056850828290
Original price was: 631,90 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes profesionāla dubultā elektriskā fritiere. Neticami ietaupa vietu ar savu 580 mm platumu, bet ar lielu ietilpību – 2 x 16 litru tvertnes. Ideāls aprīkojums augstas ražības ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāti nepieciešams jebkurai restorānam, kafejnīcai, līdzņemšanai vai ēdnīcai. Pašlaik lieli atlaides ietaupījumi šajā izdevīgajā pārdošanas cenā.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 540 mm |
| Augstums | 410 mm |
| Platums | 690 mm |
| Svars | 20 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Galdvirsma |
| Tilpums | 2×16 litri |
| Barošanas avots | 230V / Nepieciešama cietā vadu pieslēgšana |
| Jauda | 2 x 3000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 2 grozi |
| Temperatūra | +60°C līdz +200°C |
| Noteces krāns | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas gāzes vārīšanas virsma 4 degļi 14.2kW | Adexa HGR605
Available on backorder
Original price was: 1186,34 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas grils gluds/rievots 730x470x240mm 4.4kW elektriskais | Adexa HEG822
Available on backorder
Original price was: 409,61 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
