Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas elektriskā frīere vienai tvertnei 28 litri 12kW brīvi stāvoša | Adexa HEF968A
EAN: 5056465091799
Original price was: 1427,68 €.613,90 €Current price is: 613,90 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes profesionāla elektriskā frīere ar vienu tvertni. Neticami ietilpīga un vietu taupoša ar 530 mm platumu, taču lielu ietilpību – 2×16 litru tvertnes. Ideāls aprīkojums augstas ražības ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāta jebkuram restorānam, kafejnīcai, ēdnīcai vai bufetei. Pašlaik lieli ietaupījumi šajā izdevīgajā pārdošanas cenā.
- 16 + 16 litri
- 5000 + 5000 W
- +50°c līdz +190°c
- Divkārša tvertne
- 2 grozi
- 690x530x940 mm
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 900 mm |
| Augstums | 920 mm |
| Platums | 400 mm |
| Svars | 40 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Brīvi stāvošs |
| Tilpums | 28 litri |
| Barošanas avots | 230V / Nepieciešama cietā vadu pieslēgšana |
| Jauda | 12000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 1 grozs |
| Temperatūra | +50°C līdz +190°C |
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
In stock
Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas gāzes vārīšanas virsma 4 degļi 14.2kW | Adexa HGR605
Available on backorder
Original price was: 1186,34 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)
