Komercijas elektriskā frīkarte ar vienu tvertni 6 litri 2.5kW uz letes | Adexa IEF81
EAN: 5056850828177
Original price was: 111,22 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes profesionāla elektriskā frīkarte ar vienu tvertni. Neticami ietaupa vietu ar savu platumu, taču tai ir liela 6 litru tvertne. Ideāla iekārta augstas ražības ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāta jebkurai restorānam, kafejnīcai, līdzņemšanas vietai vai ēdnīcai. Pašreiz lieli atlaides ietaupījumi šajā izdevīgajā pārdošanas cenā.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ sīkākai informācijai.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 280 mm |
| Svars | 4kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Galdvirsma |
| Tilpums | 6 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 1 grozs (170x195x105 mm) |
| Temperatūra | +60°C līdz +200°C |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Profesionālā gāzes plīts ar sešiem degļiem no nerūsējošā tērauda | Adexa HGR776
In stock
Original price was: 4092,51 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
