Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas elektriskā plīts ar 6 degļiem un elektrisko krāsni 12kW+4.8kW | Adexa HRQ762A
EAN: 5056465091805
Original price was: 4066,53 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)
Smagās kategorijas, augstas kvalitātes 4 degļu elektriskā plīts ar elektrisko krāsni, izgatavota no nerūsējošā tērauda. Šai elektriskajai plītij ir 900 mm dziļums, lai tā nevainojami iederētos mūsu modulārajā gatavošanas sistēmā.
- Krāsns jauda: 4800W
- Virsmā jauda: 4 x 2000W
- Barošanas avots: 380V/50HZ
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 920 mm |
| Platums | 1050 mm |
| Svars | 85 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Grīdas stāvošs |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda (plīts) | 6 x 2000W |
| Jauda (krāsns) | 4800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pamatne | Elektriskā krāsns |
| Izmēri (kamerai) | 550x550x270 mm |
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas Bain Marie ar stikla aizsargu 3xGN1/2 | Adexa HBM23
Available on backorder
Original price was: 417,71 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
