Komercijas katlu mazgāšanas izlietne no nerūsējošā tērauda 1 bļoda ar aizsargpaneli 800x700x900mm Kvadrātveida kājas | Adexa PSA8070
EAN: 5056465047970
Original price was: 527,70 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (bez PVN)
Šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība komercijas katlu mazgāšanas izlietnei. Smagajam darbam paredzēta, augstas kvalitātes, pilnībā no nerūsējošā tērauda profesionāla izlietne, kas atbilst pārtikas pakalpojumu un restorānu nozares augstajiem kvalitātes standartiem.
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Regulējamas kājas
- Pretnoplūdes mala
- Aizsargpanelis
- Salokāma iepakojumā
- Liela izlietnes bļoda
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 800 mm |
| Svars | 12 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 580 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 280 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 720 mm |
| Apakšējā plaukts | Nē |
| Bļoda (pozīcija) | Vidus |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Aizsargsienas | Jā (40mm) |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) / 32 mm (jaucējkrāna caurums) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
