Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm 2240x700x850mm | Adexa T227FL4
EAN: 5056850823523
Original price was: 2538,50 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (bez PVN)
Skaitītāja dzesētājs ar 4 nerūsējošā tērauda cietajām durvīm un 4 riteņiem iekļauti. Šis letes ledusskapis arī ir aprīkots ar virkni noderīgu funkciju, kas noteikti padarīs dzīvi jūsu ēdināšanas un profesionālajā restorāna virtuvē ievērojami vienkāršāku.
- Pilnībā izgatavots no nerūsējošā tērauda.
- Pārskatāmas pašslēdzošas durvis
- Pilna garuma nerūsējošā tērauda rokturis
- Digitālais termostats
- Ventilēta dzesēšana
- Automātiska atkausēšana
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 2240 mm |
| Svars | 120 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 546 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 4 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 528W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 4 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Temperatūra | -18°C līdz -20°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas patēriņš | 7,46 kWh/24h |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
