Komercisks pudeļu dzesētājs vertikāls 773 l ventilators divas eņģu durvis melns | Adexa LG805ABLACK
EAN: 5056465039258
Original price was: 3284,06 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (bez PVN)
Liela ietilpība ar dubultām stikla durvīm vertikāls vitrīnas ledusskapis. Viegli tīrāms, zemas apkopes augstas kvalitātes dzesēts pudeļu dzesētājs, ideāls kā daudzfunkcionāls dzērienu ledusskapis.
- Dzesēšanas sistēma: Tiešā ventilatora dzesēšana
- Automātiskā atkausēšana
- Vadības sistēma: Elektroniska
- Stikla durvju tips: Eņģu durvis
- Durvju rāmis, roktura materiāls: PVC
- Stikla veids: Rūdīts stikls
- Durvju automātiskā aizvēršana: Pēc izvēles
- Slēdzene: Jā
- Regulējamas plaukti (gab.): 8
- Riteņi (gab.): 4
- Iekšējā apgaismojuma veids: 2 vertikāli
- Spriegums/frekvence: 230V / 1 fāze
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Temperatūras digitālais ekrāns: Jā
- Maksimālā apkārtējā temperatūra: +38°C
- Ārējais korpuss: Priekškrāsots tērauds
- Iekšējais korpuss: Priekškrāsots alumīnijs
- Kondensators: Apakšā ventilatora dzesēšana ar stiepli
- Iztvaicētājs: Vara ribas
- Iztvaicētāja ventilators: 14W kvadrātveida ventilators
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 597 mm |
| Augstums | 1985 mm |
| Platums | 1120 mm |
| Svars | 135kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 773 litri (800-900 bundžas/pudeles) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 500W |
| Durvis | 2 eņģu stikla durvis |
| Iekļauts | 8 režģi |
| Krāsa | Melns |
| Dzesēšana | Ventilatora dzesēšana |
| Atkausēšana | Automātisks |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Elektroniska vadība ar digitālu temperatūras displeju |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 1250 kWh/gadā |
| Enerģijas klase | D |
| Iekšējās dimensijas | 910x595x1531 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
