Melna tērauda krēsls ar dreifkoka sēdekli un dreifkoka atzveltni | Adexa GS65VDWSDWB
EAN: 5056465080137
Original price was: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
Izvietojiet savus viesus ērti un stilīgi ar šo melno krēslu ar koka sēdekli un atzveltni, piemērotu ēdamistabas augstumam! Dizains ir gan izturīgs, gan stilīgs, piešķirot mūsdienīgu izskatu jebkurā vietā. Tā uzticamais un mūsdienīgais dizains nodrošina, ka šo standarta augstuma krēslu jūsu bārā vai restorānā izmantosiet vēl daudzus gadus. Krēsla atzveltne ir veidota tieši jūsu viesu ērtībai, saglabājot mūsdienīgu un elegantu stilu.
| Dziļums | 485 mm |
| Augstums | 830 mm |
| Platums | 440 mm |
| Svars | 3,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Pulverkrāsots tērauds (rāmis) / Koks (sēdeklis un atzveltne) |
| Krāsa | Melns rāmis / Plostošā koka sēdeklis / Plostošā koka atzveltne |
| Augstums (sēdeklis) | 495 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Blakus ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli, gaiši pelēks | Adexa GSYH003LG
In stock
Original price was: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Laminēts Kvadrāta Galda Virsma Apgriežama Mahagonija un Melna 24×24'' | Adexa TT2424MB
In stock
Original price was: 76,31 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Melns samta barjeras virve ar zelta galiem 1,5m | Adexa VR01BG
In stock
Original price was: 23,31 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Picas lāpstiņa Ar nolokāmu rokturi Nerūsējošais tērauds 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Original price was: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Taisnstūrveida terases galds 3,7 pēdas tumši pelēks 1100x580x745mm | | Adexa XDT317
In stock
Original price was: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
