Profesionālais Kombinētais Tvaika Cepeškrāsns Elektriskais 6 paplātes GN1/1 un 600x400mm Elektromehāniskā Vadība Tiešais tvaiks | Tecnoeka MKF616S
Original price was: 5429,89 €.2334,86 €Current price is: 2334,86 €. (bez PVN)
Augstākās kvalitātes komerciāls kombinētais krāsns, ražots Itālijā. Profesionāls elektriskais kombinētais tvaika krāsns ar tiešo tvaiku. Izstrādāts un projektēts vidēja izmēra restorāniem, maiznīcām un konditorejas uzņēmumiem, kuriem nepieciešams krāsns ar profesionālu veiktspēju kompaktā izmērā. Picas, maize, kārtainā mīkla, biskvīti, cepumi, krēmveida puffs un rauga produkti… pat smalkie konditorejas izstrādājumi. Ar tiešā tvaika opciju jūs varat pielāgot katra ēdiena gatavošanu, baudot iespēju dot vaļu savai iztēlei.
- Nerūsējošā tērauda gatavošanas kamera
- Durvis ar pārbaudes stiklu
- Regulējami durvju eņģes
- Ātra sānu atbalstu stiprināšana
- Iebūvēta blīve
- Var kaudzēt
- Spiediena dzesēšanas sistēma iekšējām daļām
- IPX 4 aizsardzība
- Rokas mazgāšanas režīms
- Jauns gatavošanas kameras dizains
- CB sertifikācija
- Barošanas spriegums 10.4kW
- 2 divvirzienu motori
- Tiešais tvaiks ar regulējamu pogu (5 līmeņi)
- Bivalentais/divkāršais atbalsts gan GN1/1, gan 600x400mm plāksnēm
| Dziļums | 1041 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 850 mm |
| Svars | 108,2 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 6 x GN1/1 / 600x400mm |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda | 10400W |
| Pēdas | Regulējams |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/1 / 600x400mm |
| Paplātes režģa atstatums | 80 mm |
| Temperatūra | +100°C līdz +270°C |
| Vadība | Elektromehānisks |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Tvaiks / Mitrināšana | Tiešā tvaika |
| Durvis | Regulējams |
| Ventilators | 2 divvirzienu |
| IPX vērtējums | IPX4 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāla sautēšanai paredzēta katliņa/krājuma katliņš ar vāku no nerūsējošā tērauda 98 litri | Adexa SE15050
In stock
Original price was: 411,07 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
