Profesionāls fermentācijas, rūgšanas un uzglabāšanas skapis 15 plaukti siltināts | Adexa WHHPC20IS
Original price was: 2614,26 €.1124,14 €Current price is: 1124,14 €. (bez PVN)
Komercijas siltināts uzglabāšanas un rūgšanas skapis, ļoti bieži izmantots kā vistas sildītājs vai banketu ratiņš, kas atbilst augstākajām dizaina, funkcionalitātes un ergonomikas prasībām. Pateicoties temperatūras regulēšanai līdz grādam un izcilajām siltumizolācijas īpašībām, tas nodrošina vislabāko ēdināšanas kvalitāti – pat ilgāku gaidīšanas laiku gadījumā. Liels uzglabāšanas skapis, lai jūsu gastronormas pannas uzturētu drošā, gatavā pasniegšanai temperatūrā par lielisku cenu atlaidi.
- Var uzņemt 15 x GN1/1 paplātes un 600x400mm cepšanas paplātes
- Saderīgs ar GN1/1, GN2/3, GN1/2, GN1/3 pannām
- 180° pilna atvēruma durvis
- +30°C līdz +85°C
- LED displejs noņemamā apakšējā vadības atvilktnē
- Iebūvēts stūra buferis
- Viegli tīrāms un apkalpojams
- 535x825x1710mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 825 mm |
| Augstums | 1710 mm |
| Platums | 535 mm |
| Svars | 75 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 15 x GN1/1 vai 600×400 paplātes |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2100W |
| Paplātes režģa atstatums | 85 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +30°C līdz +85°C |
| Vadība | Rokasgrāmata ar LED displeju |
| Durvis | 180° pilns šūpojums |
| Mitrumkontrole | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāla sautēšanai paredzēta katliņa/krājuma katliņš ar vāku no nerūsējošā tērauda 98 litri | Adexa SE15050
In stock
Original price was: 411,07 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
