Profesionāls Gelato un saldējuma pasniegšanas displeja lete 7 traukiem Ar taisnu priekšpusi Balts | Adexa DW7
EAN: 5056465039944
Original price was: 6154,90 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)
Uzglabājiet un pievilcīgi izrādiet saldējumu ar šo stilīgo saldējuma displeja leti. Izgatavota no izturīga un pievilcīga anodēta alumīnija un stikla konstrukcijas, lete ir higiēniska un viegli pieejama apkalpošanai. Jūs varēsiet skaisti izrādīt, sakārtot un pārdot dažādus gardus gelato piedāvājumus.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 850 mm |
| Augstums | 1300 mm |
| Platums | 1052 mm |
| Versija | Taisna priekšpuse |
| Tilpums | 7 spainīši |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | -12°C līdz -22°C |
| Apgaismojums | Jā |
| Enerģijas patēriņš | 4142 kWh/gadā |
| Displeja laukums (m2) | 1.6 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāla filtra kafijas automāts manuālai uzpildei 2 stikla kannas 2 sildvirsmas | Adexa RB386
In stock
Original price was: 373,66 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0015
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Profesionālais citrusaugļu sulu spiede 180W | Adexa CJ4
In stock
Original price was: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Profesionālais citrusu sulu spiede 180W | Adexa CJ5
In stock
Original price was: 370,10 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 450 mm, 20 vīna glāzēm | Adexa WGR5S
In stock
Original price was: 44,40 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs zelta, pie sienas piestiprināms, garums 300 mm, 15 vīna glāzēm | Adexa WGA58500300G
In stock
Original price was: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs, sudraba, piestiprināms pie sienas, garums 400 mm, 20 vīna glāzes | Adexa WGA58500400S
In stock
Original price was: 44,74 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
