Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
EAN: 5056465034062
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes dubultā tvertnes profesionāls elektriskais fritieris. Aprīkots ar 2 x 30 litru tvertnēm un 4 groziņiem, tas ir ideāls aprīkojums augstas ražības ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāta nepieciešamība jebkurai restorānam, kafejnīcai, līdzņemšanai vai ēdnīcai. Pašlaik lieli atlaides ietaupījumi šajā izdevīgajā pārdošanas cenā.
- 2×30 litri
- 20000W
- +50°c līdz +190°c
- Dubultā tvertne
- 4 groziņi
- 800x830x1080mm
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 830 mm |
| Augstums | 1080 mm |
| Platums | 800 mm |
| Svars | 65 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Brīvi stāvošs |
| Tilpums | 30 + 30 litri |
| Barošanas avots | 380V / 3 fāzes |
| Jauda | 20000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 4 grozi |
| Temperatūra | +50°C līdz +190°C |
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas gāzes vārīšanas virsma 4 degļi 14.2kW | Adexa HGR605
Available on backorder
Original price was: 1186,34 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
