Elektriska komerciāla pastas katls 4 grozi 12 litri 3kW Izplūdes krāns | Adexa VAPC4
EAN: 5056465051748
Original price was: 450,80 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes profesionāls makaronu vārītājs, izstrādāts ērtai lietošanai jebkurā profesionālajā ēdināšanas un restorānu virtuvē.
- Šis makaronu vārītājs ir paredzēts intensīvai lietošanai, un tā funkcijas padara ikdienas darbību vienkāršu un ātru.
- Iebūvētā taimeru funkcija nodrošina vienmērīgu ravioli, makaronu, spageti vai makaroni vārīšanu.
- Priekšpusē uzstādītais noteku krāns padara notecināšanu un tīrīšanu vieglu.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 455 mm |
| Augstums | 355 mm |
| Platums | 355 mm |
| Svars | 6,2 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Galdvirsma |
| Tilpums | 12 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 3000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 4 nerūsējošā tērauda grozi |
| Temperatūra | +30°C līdz +110°C |
| Noteces krāns | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
In stock
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas grils gluds/rievots 730x470x240mm 4.4kW elektriskais | Adexa HEG822
Available on backorder
Original price was: 409,61 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
