Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komerciāla elektriskā plīts 4 degļi ar elektrisko krāsni 10.4kW+4.8kW | Adexa HRQ912A
EAN: 5056465074358
Original price was: 3277,83 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (bez PVN)
Izturīga, augstas kvalitātes 4 degļu elektriskā plīts ar elektrisko krāsni, izgatavota no nerūsējošā tērauda. Šai elektriskajai plītij ir 900 mm dziļums, lai tā nevainojami iederētos mūsu modulārajā gatavošanas sistēmā.
- Izmēri: 800x900x920mm
- Krāsns izmēri: 550x680x270mm
- Krāsns jauda: 4800W
- Virsmā jauda: 4 x 2600W
- Barošanas avots: 380V/50HZ
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- 900mm dziļums
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 900 mm |
| Augstums | 920 mm |
| Platums | 800 mm |
| Svars | 92 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Grīdas stāvošs |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda (plīts) | 10400W (4 x 2600W) |
| Jauda (krāsns) | 4800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pamatne | Elektriskā krāsns |
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas Bain Marie ar stikla aizsargu 3xGN1/2 | Adexa HBM23
Available on backorder
Original price was: 417,71 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
