Ēdamistabas krēsls ar metāla kājām un polsterētu samta sēdekli gaiši brūnā krāsā | Adexa WW5064
EAN: 5056465084494
Original price was: 130,66 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)
Izcils komforts un izturīgs, ikoniskais dizains, kas radīts ilgam kalpošanas laikam, ir tikai divas no galvenajām priekšrocībām, kas padara šo modernu ēdamistabas krēslu par daudzfunkcionālu nepieciešamību. Krēsls arī ir viegli kopjams.
- Sēdeklis ar matētu virsmu un samta spilveniem. Papildu komforts, bet viegli tīrāms.
- Ideāli piemērots restorāniem, birojiem, ieejas vestibilam, uzņemšanas telpām, gaidīšanas telpai, banketēm un mājām; viesistabai, ēdamistabai, guļamistabai…
- Cietas, triecienizturīgas kājas.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 810 mm |
| Platums | 480 mm |
| Svars | 4kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Metāls / Samts (ugunsdrošs) |
| Krāsa | Melns / Gaiši brūns |
| Kārtojams | Jā |
| Dziļums (sēdeklis) | 420 mm |
| Platums (sēdeklis) | 480 mm |
| Augstums (aizmugure) | 360 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Blakus ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli, gaiši pelēks | Adexa GSYH003LG
In stock
Original price was: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciālā trauku mazgājamās mašīnas grozu ratiņi Nerūsējošais tērauds 9 līmeņi 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Original price was: 406,44 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciālais trauku mazgājamās mašīnas groza ratiņš Nerūsējošais tērauds 2×9 līmeņi 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
In stock
Original price was: 531,07 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (bez PVN)Laminēts Kvadrāta Galda Virsma Apgriežama Mahagonija un Melna 24×24'' | Adexa TT2424MB
In stock
Original price was: 76,31 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Melns samta barjeras virve ar zelta galiem 1,5m | Adexa VR01BG
In stock
Original price was: 23,31 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Side Dining Chair PU ādas sēdeklis Dabīgs | Adexa GSYH003N
In stock
Original price was: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Zaļa pinuma aizsargbarjeras aukla ar sudraba galiem 1.5m | Adexa BR01GS
In stock
Original price was: 33,96 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
