Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komerciāls XL Bain Marie ar notekas krānu 3xGN1/1 iekļaujot 3 konteinerus ar vāku | Adexa HB3XL
EAN: 5056465087754
Original price was: 405,24 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)
Šis profesionālais mitrās tvaika vannas aparāts ir ideāls ēdināšanas ierīce lielu pārtikas porciju sildīšanai, gatavojot pasniegšanai vai servēšanai. Izstrādāts, lai nodrošinātu uzturamu un vienmērīgu siltumu.
- Maināma siltuma vadība ar ieslēgšanas indikatoru
- Mitrās siltuma darbība
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Lūdzu, skatīt sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 560 mm |
| Augstums | 280 mm |
| Platums | 1040 mm |
| Svars | 17 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Galdvirsma |
| Tilpums | 3 x GN1/1 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1500W |
| Iekļauts | 3 paplātes ar vāku (GN1/1) |
| Temperatūra | +30°C līdz +110°C |
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
In stock
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas grils gluds/rievots 730x470x240mm 4.4kW elektriskais | Adexa HEG822
Available on backorder
Original price was: 409,61 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
