Komerciāls Bain Marija 6xGN1/2 trauki ar vākiem Notekkrāns | Adexa BR17045
EAN: 5056465094530
Original price was: 475,58 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)
Šis profesionālais mitrais bain marija ir ideāls ēdināšanas ierīce lielu ēdiena porciju uzturēšanai siltā, gatavs pasniegšanai vai servēšanai. Izstrādāts, lai nodrošinātu uzturamu, vienmērīgu siltumu.
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 255 mm |
| Platums | 1690 mm |
| Svars | 15,9 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Galdvirsma |
| Tilpums | 6 x GN1/2 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 6 x GN1/2 konteineri ar vāku |
| Temperatūra | +0°C līdz +85°C |
| Jaucējkrāns | Jā |
| Vadība | Rokasgrāmata |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas Bain Marie ar stikla aizsargu 3xGN1/2 | Adexa HBM23
Available on backorder
Original price was: 417,71 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas gāzes vārīšanas virsma 4 degļi 14.2kW | Adexa HGR605
Available on backorder
Original price was: 1186,34 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)
