Aukstumiekārta ar darbagaldu 2000mm 9xGN1/3 Dziļums 380mm Nerūsējošā tērauda vāks | Adexa VRX2000380SS
Original price was: 1166,23 €.501,48 €Current price is: 501,48 €. (bez PVN)
Šī augstas kvalitātes dzesētā virsma ir izstrādāta, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju dienu no dienas visās ēdināšanas iestādēs. Ideāli piemērota restorāniem, ātrās ēdināšanas veikaliem, līdzņemšanai, delikatesēm, sviestmaižu bāriem u.c. Izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, lai nodrošinātu augstu uzticamības, veiktspējas, stila līmeni un izcilu cenas un kvalitātes attiecību.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka GN pannas un vāki NAV iekļauti ierīces pārdošanā. Lieliski piemērota visu jūsu sastāvdaļu, sasmalcinātu dārzeņu, salātu un citu produktu dzesēšanai un ērtai pieejamībai maltīšu garnēšanai, sviestmaižu, picu gatavošanai un tamlīdzīgi.
Tai ir pilnībā regulējams temperatūras regulators un viegli kopjama augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda korpuss.
- Digitālais displejs
- Digitālais termostats
- Elektroniskā temperatūras kontrole
- Korpuss izgatavots no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda AISI 304
- Ar nerūsējošā tērauda vāku
- Bez CFC dzesēšanas šķidruma
- Noapaļoti iekšējie stūri
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 395 mm |
| Augstums | 281 mm |
| Platums | 2000 mm |
| Svars | 29kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 9xGN1/3 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 185W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/3 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
