Dubultā komerciālā indukcijas plīts 2 x 3,5 kW | Adexa CX008
EAN: 5056850815160
Original price was: 807,60 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 390 mm |
| Augstums | 113 mm |
| Platums | 710 mm |
| Svars | 10,6 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 380-400V / 3 fāzes |
| Jauda | 2 x 3500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un pulēta melnā kristāla plāksne |
| Izmēri (plāksne) | 2 x 280x280mm |
| Temperatūra | +60°C līdz +240°C |
| Programmas | 10 temperatūras un jaudas līmeņi |
| Vadība | Digitāls |
| Taimeris | 0 līdz 240 minūtēm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
In stock
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas gāzes vārīšanas virsma 4 degļi 14.2kW | Adexa HGR605
Available on backorder
Original price was: 1186,34 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
