1200lt Komerciāls saldētājs Nerūsējošā tērauda Vertikālais skapis Dubultstikla durvis Statiskā dzesēšana | Adexa F1200SGLASS
EAN: 5056850811445
Original price was: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (bez PVN)
Izcila kvalitāte divdurvju vertikāls komerciālais ledusskapis ar ļoti lielu lietojamu dzesētu uzglabāšanas tilpumu, izturīgiem riteņiem ērtai pārvietošanai un lietotājam draudzīgām vadības ierīcēm precīzai temperatūras regulēšanai. Šis divdurvju profesionālais vertikālais saldētava par izdevīgu cenu.
- Ārējie izmēri (PxDzA): 1340 x 845 x 2000 mm
- Iekšējie izmēri (PxDzA): 1220 x 680 x 1380 mm
- Tilpums: 1173 litri
- Temperatūra: -18°C līdz -20°C
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Statiskā dzesēšana
- Ar manuālu atkausēšanu
- CFC brīvs aukstumaģents un putas
- Apaļas iekšējās malas ērtai tīrīšanai
- 60 mm biezas izolācijas slānis labākai energoefektivitātei
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai nolasīšanai
- Durvis ar pašatslēgšanās mehānismu
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildīšanas elements paslēpts durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Materiāls (ārpuse): Nerūsējošais tērauds 430
- Materiāls (iekšpuse): Reljefēts alumīnijs
- HC aukstumaģents
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķetes
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Tehnisko zīmējumu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 810 mm |
| Augstums | 2010 mm |
| Platums | 1340 mm |
| Svars | 185 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 1200 litri (bruto) / 791 litri (neto) |
| Durvis / Atvilktnes | 2 stikla durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 710W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN2/1 vai 2xGN1/1 |
| Plaukti | 6 iekļauti |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Rokasgrāmata |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | -18 līdz -20°C |
| Maks. temperatūra (telpa) | +43°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Izolācija | 60 mm |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas klase | D |
| Iekšējās dimensijas | 1220x680x1390 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
