Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas elektriskā plīts ar 6 kvadrātveida degļiem un elektrisko krāsni 24kW+4.8kW 900mm dziļums | Adexa HSQ962B
EAN: 5056465074402
Original price was: 5107,23 €.2161,90 €Current price is: 2161,90 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes un izturīga 6 degļu elektriskā plīts ar elektrisko krāsni, izgatavota no nerūsējošā tērauda. Šai elektriskajai plītij ir 900 mm dziļums, kas ļauj to nevainojami integrēt mūsu modulārajā gatavošanas sistēmā.
- Izmēri: 1200x900x920mm
- Krāsns izmēri: 550x680x270mm
- Krāsns jauda: 4800W
- Virsmu jauda: 6 x 4000W
- Barošana: 380V/50HZ
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- 900mm dziļums
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 900 mm |
| Augstums | 920 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 155 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Grīdas stāvošs |
| Barošanas avots | 380V / 3 fāzes |
| Jauda (plīts) | 24000W (6 x 4000W) |
| Jauda (krāsns) | 4800 W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pamatne | Elektriskā krāsns |
Juurdesobivad tooted
Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas grils gluds/rievots 730x470x240mm 4.4kW elektriskais | Adexa HEG822
Available on backorder
Original price was: 409,61 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
