Profesionāls saldēšanas lete ar uzkalnu 3 durvis Dziļums 600mm | Adexa FS32V
EAN: 5056465038572
Original price was: 2545,08 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (bez PVN)
Uzkodu dziļuma (600mm) letes saldētava ar trim nerūsējošā tērauda cietajām durvīm un 4 riteņiem, kas iekļauti lielākajai daļai komerciālo ēdināšanas uzņēmumu.
- AISI 304 nerūsējošā tērauda rāmis
- Elektroniskais termostats un digitālais LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Apakša ar noapaļotām malām vieglai tīrīšanai
- Riteņi iekļauti
- Ārējie izmēri: 1795 x 600 x 950mm
- Iekšējie izmēri: 1234 x 480 x 564mm
- Tilpums: 339 litri
- Temperatūra: -22°C līdz -18°C
- 1 plaukts katrām durvīm
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 950 mm |
| Platums | 1795 mm |
| Svars | 110 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 339 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 3 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 520W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 3 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Dzesētājs | R290 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Temperatūra | -22°C līdz -18°C |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
