Tirdzniecības letes ledusskapis 3 durvis 1795x700x850mm | Adexa T187RL3
EAN: 5056850823578
Original price was: 1970,69 €.847,40 €Current price is: 847,40 €. (bez PVN)
Letes dzesētājs ar trim nerūsējošā tērauda cietajām durvīm un 4 iekļautām riteņiem. Šim letes ledusskapim ir arī vairākas noderīgas funkcijas, kas noteikti padarīs jūsu ēdināšanas un profesionālās restorāna virtuves darbu ievērojami vienkāršāku.
- Pilnībā izgatavots no nerūsējošā tērauda.
- Pārskatāmas pašslēdzošās durvis
- Pilna garuma nerūsējošā tērauda rokturis
- Digitālais termostats
- Ventilēta dzesēšana
- Automātiska atkausēšana
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 1795 mm |
| Svars | 100kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 403 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 3 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 290W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 3 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas patēriņš | 1,77 kWh/24h |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
