Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Trauku mazgājamā mašīna 540 šķīvji/stundā 500mm grozs Notekūdens sūknis 13A | Adexa DWASH50NP
EAN: 5056850831160
Original price was: 2815,37 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (bez PVN)
Smagās rūpniecības trauku mazgājamā mašīna, ideāli piemērota maziem un vidējiem bāriem, kafejnīcām, viesnīcām vai restorāniem. Iekļauti 2 grozi!
- Rāmja konstrukcija, apšuvums un iebūvēts pastiprinātāja sildītājs izgatavoti no nerūsējošā tērauda.
- Automātiska mazgāšanas tvertnes piepildīšana un pastāvīga ūdens līmeņa kontrole.
- Mazgāšanas un skalošanas temperatūras automātiski un pastāvīgi kontrolē divi neatkarīgi termostati, nodrošinot perfektu mazgāšanu un skalošanu.
- Elektriskās sastāvdaļas un kabeļi atbilst starptautiskajiem standartiem un drošības prasībām.
- Visas sastāvdaļas ir viegli pieejamas un pārbaudāmas ātrai un efektīvai apkopei.
- Pilnībā automātiska mazgāšanas cikla temperatūra 55 °C ar programmas ciklu 2 minūtes.
- Karstā ūdens skalošanas cikls 80 – 85 °C.
- Durvju drošības slēdzis.
- Notekūdens sūknis
- Profesionālai ēdināšanas izmantošanai.
Dokumenti
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 810 mm |
| Platums | 590 mm |
| Svars | 67 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 3000W |
| Iekļauts | 1 šķīvju grozs (18 nodalījumi | 500×500 mm), 1 krūžu grozs (500×500 mm) |
| Mazgāšanas līdzekļa dozators | Nē |
| Groza izmērs | 500x500mm |
| Notekūdeņu sūknis | Jā |
| Augstums (iekšējais) | 310 mm |
| Jauda (skalošanas tvertne) | 5400W |
| Jauda (tvertne) | 2500W |
| Ražošana | 1500 glāzes/stundā |
| Ražošana (plāksnes) | 500-540 plāksnes/stundā |
| Ražošana (teorētiskā) | 30 grozi/stundā |
| Programmas | 1 |
| Skalošanas līdzekļa dozators | Nē |
| Skalošanas funkcija | Karsts ūdens |
| Temperatūra (mazgāšana) | +50-55 °C |
| Temperatūra (skalošana) | +85 °C |
| Mazgāšanas cikli | 120 sekundes |
| Ūdens patēriņš (skalošana) | 4,5 litri |
| Ūdens spiediens (ieplūde) | 2-4 bāri 45-50 °C |
| Tilpums (skalošanas tvertne) | 7 litri |
| Tilpums (mazgāšanas tvertne) | 29 litri |
| Jauda (mazgāšanas sūknis) | 410W |
Juurdesobivad tooted
Iepriekšējās skalošanas izsmidzināšanas ierīce, stiprināma uz virsmas, Dubulta ieplūde, Augstums 1000mm, Nerūsējošais tērauds | Adexa EQ2801A
In stock
Original price was: 377,66 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Iepriekšējās skalošanas smidzināšanas iekārta Uz klāja stiprināma Viena ieplūde Augstums 1000 mm Nerūsējošais tērauds | Adexa EQ2803A
In stock
Original price was: 351,70 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālā izlietne Nerūsējošais tērauds 1200x700x900mm 1 bļoda pa labi Aizsargslānis | Adexa DSA1270R
In stock
Original price was: 809,67 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciālā izlietne, nerūsējošais tērauds, 1800x700x900mm, 3 nodalījumi, aizsargmaliņa | Adexa STD350A
In stock
Original price was: 1021,49 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais atkritumu tvertņu skapis nerūsējošā tērauda | Adexa WRSB7070H
In stock
Original price was: 807,02 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciālais izlietne Nerūsējošais tērauds 1200x700x900mm 1 bļoda pa labi 1 atvilktne Aizmugure ar pārliektu malu | Adexa DSA120701DR
In stock
Original price was: 1146,11 €.492,83 €Current price is: 492,83 €. (bez PVN)Komerciālais trauku mazgājamās mašīnas groza ratiņš Nerūsējošais tērauds 2×9 līmeņi 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
In stock
Original price was: 531,07 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (bez PVN)Komercslietojuma izlietne nerūsējošais tērauds 1200x600x900mm 2 bļodas ar atstarpes aizsargsieniņu | Adexa STD245A
In stock
Original price was: 502,16 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Pirms skalošanas smidzinātāja iekārta ar grozāmu jaucējkrānu Sienas stiprinājums Dubultā ieplūde Augstums 600mm Nerūsējošais tērauds | Adexa EQ7802A08
In stock
Original price was: 408,15 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Priekšskalošanas izsmidzinātājs ar šarnīra jaucējkrānu, uzstādāms uz virsmas, vienots ieplūdes savienojums, augstums 1000mm, nerūsējošais tērauds | Adexa EQ2803A12
In stock
Original price was: 365,90 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Priekšskalošanas izsmidzinātājs uz virsmas, dubultie ieplūdes, augstums 600mm, nerūsējošais tērauds | Adexa EQ7801A
In stock
Original price was: 345,13 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Tirdzniecības trauku mazgājamās mašīnas grozu ratiņi no nerūsējošā tērauda, 5 līmeņi, 550x510x1000mm | Adexa RT5505
In stock
Original price was: 298,09 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)
