Vienkanāla komerciālā friteze, elektriskā 6 litru, 2.5kW galda virsmas | Adexa HEF81
EAN: 5056465034000
Original price was: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes profesionāla elektriskā fritiere ar vienu tvertni. Neticami ietaupa vietu ar platumu 285 mm, bet tai ir liela 6 litru ietilpība. Ideāls aprīkojums ātrās ēdināšanas uzņēmumiem ar lielu apjomu, obligāts jebkurai restorānam, kafejnīcai, līdzņemšanai vai ēdnīcai. Pašlaik lieli ietaupījumi šajā izdevīgajā pārdošanas cenā.
- 6 litri
- 2500W
- +50°c līdz +190°c
- 285x450x310mm
- Viena tvertne
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 310 mm |
| Platums | 285 mm |
| Svars | 5kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Galdvirsma |
| Tilpums | 6 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 1 grozs |
| Temperatūra | +60°C līdz +200°C |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
