Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas elektriskā plīts ar 6 kvadrātveida degļiem un elektrisko krāsni 24kW+4.8kW 900mm dziļums | Adexa HSQ962B
EAN: 5056465074402
Original price was: 5107,23 €.2161,90 €Current price is: 2161,90 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes un izturīga 6 degļu elektriskā plīts ar elektrisko krāsni, izgatavota no nerūsējošā tērauda. Šai elektriskajai plītij ir 900 mm dziļums, kas ļauj to nevainojami integrēt mūsu modulārajā gatavošanas sistēmā.
- Izmēri: 1200x900x920mm
- Krāsns izmēri: 550x680x270mm
- Krāsns jauda: 4800W
- Virsmu jauda: 6 x 4000W
- Barošana: 380V/50HZ
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- 900mm dziļums
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 900 mm |
| Augstums | 920 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 155 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Grīdas stāvošs |
| Barošanas avots | 380V / 3 fāzes |
| Jauda (plīts) | 24000W (6 x 4000W) |
| Jauda (krāsns) | 4800 W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pamatne | Elektriskā krāsns |
Juurdesobivad tooted
Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
In stock
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
In stock
Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
