Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas Elektriskā Fryere Viena Tvertne 23 litri 12kW Brīvi Stāvoša | Adexa HEF768A
EAN: 5056465090457
Original price was: 1327,11 €.570,66 €Current price is: 570,66 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes profesionāla elektriskā frīere ar vienu tvertni. Neticami vietu taupoša ar 530 mm platumu, bet lielu ietilpību – 2×16 litru tvertnes. Ideāls aprīkojums augstas ražības ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāts jebkurai restorānam, kafejnīcai, līdzņemšanai vai ēdnīcai. Lielas atlaides šobrīd par šo izdevīgo cenu.
- 16 + 16 litri
- 5000 + 5000W
- +50°c līdz +190°c
- Divkārša tvertne
- 2 grozi
- 690x530x940mm
Lūdzu, skatīt sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 920 mm |
| Platums | 350 mm |
| Svars | 33 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Brīvi stāvošs |
| Tilpums | 23 litri |
| Barošanas avots | 230V / Nepieciešama cietā vadu pieslēgšana |
| Jauda | 10000W (5000 + 5000W) |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 1 grozs |
| Temperatūra | +50°C līdz +190°C |
Juurdesobivad tooted
Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas grils gluds/rievots 730x470x240mm 4.4kW elektriskais | Adexa HEG822
Available on backorder
Original price was: 409,61 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
