Iepriekšējās skalošanas izsmidzināšanas iekārta ar maisītāju uz klāja Uzstādāms ar pacelšanas rokturi Viena caurums Dubultā savienojuma Augstums 1210mm Caurums 22mm Nerūsējošais tērauds | Adexa 6901A12
EAN: 5056850812848
Original price was: 464,12 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Profesionāls un ārkārtīgi izturīgs priekšskalošanas smidzinātājs, ideāli piemērots ēdināšanas pakalpojumiem, komerciālām virtuvēm, restorāniem un viesnīcu vajadzībām.
- Sienas tipa uzstādīšana
- Dubults ieplūdes savienojums (karsts un auksts ūdens)
- Izturīga nerūsējošā tērauda konstrukcija
| Augstums | 640 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Divas caurumi / Divi ieplūdes |
| Versija | Uzstādīšana uz klāja |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Jaucējkrāns | Jā |
| Diametrs | Ø22mm (izlietnes caurums) |
| Izmēri | Stabs: 700 mm / Šļūtene: 660 mm / Atsperes: 330 mm |
| Ieplūde | G1/2 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Original price was: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
