Iepriekšējas skalošanas izsmidzināšanas iekārta ar jaucējkrānu uz galda uzstādāma pagriežama roktura Vienas atveres Dubultā savienojuma Augstums 650mm Atvere 30mm Nerūsējošais tērauds | Adexa 6802A08
EAN: 5056850812824
Original price was: 460,40 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Profesionāls un ārkārtīgi izturīgs priekšskalošanas izsmidzinātājs, ideāli piemērots ēdināšanas pakalpojumiem, komerciālām virtuvēm, restorāniem un viesnīcu vajadzībām.
- Sienas uzstādīšanas tips
- Dubultais ieplūdes savienojums (karsts un auksts ūdens)
- Izturīga nerūsējošā tērauda konstrukcija
| Augstums | 650 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Divas caurumi / Divi ieplūdes |
| Versija | Uzstādīšana uz klāja |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Jaucējkrāns | Jā |
| Diametrs | Ø30 mm (izlietnes caurums) |
| Izmēri | Stabs: 360 mm / Šļūtene: 380 mm / Atsperes: 270 mm |
| Ieplūde | G1/2 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
