Utility ledus lāpstiņa alumīnija 355ml | Adexa LYIS12
11,81 € Original price was: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
2010,91 € Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
Aizmugurējais bāra pudeļu dzesētājs 2 durvis 208 litri | Adexa LG198B
SKU:
LG198B
EAN: 5056850829501
1209,11 € Original price was: 1209,11 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)
Komercdzesētājs aizmugurējam bāram ar augstumu 850 mm, kas padara šo alus ledusskapi ideāli piemērotu ievietošanai zem jebkura 900 mm letes. Piemērots jebkuram bāram, restorānam vai viesnīcai, kas prasa profesionālu pudeļu dzesētāju ar vietas taupīšanu.
| Dziļums | 520 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 65 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 208 litri (260-280 bundžas/pudeles) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Durvis | 2 eņģu stikla durvis |
| Dzesētājs | R600a |
| Apgaismojums | LED |
| Slēdzene | Jā |
| Enerģijas patēriņš | 1,9 kWh/24h |
| Iekšējās dimensijas | 820x385x700 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Alus pudeles dzesētājs Stikla durvis 85 litri | Adexa CW85
In stock
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Profesionāls ledusskapis ar divām stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21VG
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
