Tirdzniecības saldētava vertikāls skapītis nerūsējošais tērauds 700 litri Viena durvju GN2/1 Statiskā dzesēšana | Adexa GN70AF
EAN: 5056850823660
Original price was: 2546,27 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (bez PVN)
Ļoti uzticama tirdzniecības vienu durvju skapja saldētava ar ventilētu dzesēšanu, kas labi piemērota gandrīz jebkuram ēdināšanas uzņēmumam, tostarp restorāniem, maiznīcām, viesnīcām un līdzīgiem. Patiesa rūpnieciskā saldētava par izdevīgu cenu!
- Izstrādāta un ražota atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem uzticamībai un veiktspējai
- Digitālais termostats
- Tīrs darbības troksnis
- Daudzveidīgas uzglabāšanas iespējas
- Spēcīga un vienmērīga dzesēšana
- Augsta veiktspēja ar zemāku patēriņu (videi draudzīga)
- Viegli tīrāma
- Videi draudzīga GWP zema putu premium 60mm izolācija
- Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda 304 iekšpuse un ārpuse
- Apaļas iekšējās malas vieglai tīrīšanai
- Gastronorm standarta izmērs, piemērots GN2/1 vai GN1/1 pannām
- Regulējamas, traipus izturīgas pārklātas plaukti – ilgāka kalpošana, viegli tīrāmi
- Aizslēdzamas, pašvērtējošas durvis ar magnētiskām blīvēm
- Stipras regulējamas nerūsējošā tērauda kājas vai riteņi ar bremzi
- Augšpusē uzstādīta noņemama, piespiedu gaisa dzesēšana vieglai apkopei un remontam
- Automātiska atkausēšana un atkausēšanas ūdens iztvaikošana
- Atkritumu siltuma atgūšanas tvaika sildītājs
- 4 riteņi iekļauti
- 3 režģi un sliedes/ceļveži uz durvīm iekļauti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 863 mm |
| Augstums | 2043 mm |
| Platums | 700 mm |
| Svars | 110kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 700 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 1 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 420W |
| Riteņi | 4 |
| Plaukti | 3 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18°C līdz -22°C |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
