685lt Komerciālais saldētājs, vertikālais skapis, viena durvju GN2/1 ar ventilētu dzesēšanu | Adexa F650VE
EAN: 5056465032617
Original price was: 2212,03 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (bez PVN)
Premium klases komerciālais saldētava restorāniem, viesnīcām un citām vidēja līdz lielā izmēra ēdināšanas iestādēm. Pašlaik lieliska atlaide.
- Bez CFC dzesētājs un putas
- Ventilēta dzesēšana optimālai gaisa cirkulācijai
- Pilnīga iekšējā un ārējā AISI 304 nerūsējošā tērauda konstrukcija ar noapaļotiem iekšējiem stūriem vieglai tīrīšanai
- 60mm izolācijas biezums labākai energoefektivitātei
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Elektroniskais termostats un digitālais LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai nolasīšanai
- Pašslēdzošas durvis
- Magnētiskā blīve nomaināma bez instrumentiem
- Plaukti un plauktu atbalsti paredzēti 2 x GN1/1 paplātēm vai konteineriem
- Iekļautas riteņi
- Ārējie izmēri: 740 x 830 x 2010mm
- Iekšējie izmēri: 624 x 700 x 1397mm
- Tilpums: 685 litri
- Temperatūra: -18°C līdz -20°C
- 3 plaukti
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Dokumenti
| Dziļums | 830 mm |
| Augstums | 2010 mm |
| Platums | 740 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 685 litri (bruto) / 465 litri (neto) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 750W |
| Riteņi | 4 grozāmie riteņi (2 ar bremzēm) |
| Plaukti | 3 iekļauti |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | -18°C |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Iekšējās dimensijas | 624x702x1401 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
