Komercsaldētava vertikāla skapja nerūsējošais tērauds 1400 litri Divas durvis GN2/1 Statiskā dzesēšana | Adexa GN140AF
EAN: 5056850823677
Original price was: 3867,73 €.1643,02 €Current price is: 1643,02 €. (bez PVN)
Ļoti uzticama komerciāla divdurvju skapja saldētava ar ventilētu dzesēšanu, kas labi piemērota gandrīz jebkuram ēdināšanas uzņēmumam, tostarp restorāniem, maiznīcām, viesnīcām un līdzīgiem. Patiesa rūpnieciskā saldētava par izdevīgu cenu!
- Izstrādāta un ražota atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem uzticamībai un veiktspējai
- Digitālais termostats
- Trokšņa līmenis zems
- Daudzveidīgas uzglabāšanas iespējas
- Spēcīga un vienmērīga dzesēšana
- Augsta veiktspēja ar zemāku patēriņu (videi draudzīga)
- Viegli tīrāma
- Videi draudzīga GWP zema putu premium 60 mm izolācija
- Augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds 304 iekšpusē un ārpusē
- Apaļi iekšējie stūri vieglai tīrīšanai
- Gastronorm standarta izmērs, piemērots GN2/1 vai GN1/1 pannām
- Regulējamas traipus izturīgas pārklātas plaukti – ilgāks kalpošanas laiks, viegli tīrāmi
- Aizslēdzamas, pašvērtējošas durvis ar magnētiskām blīvēm
- Stipras regulējamas nerūsējošā tērauda kājas vai riteņi ar bremzēm
- Augšpusē uzstādīta noņemama piespiedu gaisa dzesēšana vieglai apkopei un remontam
- Automātiska atkausēšana un atkausēšanas ūdens iztvaikošana
- Atkritumu siltuma atgūšanas tvaika iztvaicētājs
- Iekļauti 4 riteņi
- Iekļauti 3 režģi un sliedes/vadotnes katrām durvīm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 830 mm |
| Augstums | 2043 mm |
| Platums | 1400 mm |
| Svars | 190 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 1400 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 950W |
| Riteņi | 4 |
| Plaukti | 6 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Automātisks |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18°C līdz -22°C |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
