Atdzesēts servēšanas sagatavošanas tops 2500mm 9xGN1/3 Dziļums 380mm Nerūsējošā tērauda vāks | Adexa VRX2500380SS
Original price was: 1172,37 €.492,40 €Current price is: 492,40 €. (bez PVN)
Šī augstas kvalitātes dzesētā virsma ir izstrādāta, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju dienu pēc dienas visās ēdināšanas iestādēs. Ideāli piemērota restorāniem, ātrās ēdināšanas veikaliem, līdzņemšanai, delikatesēm, sendviču bāriem u.c. Izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, lai nodrošinātu augstu uzticamības, veiktspējas, stila līmeni un izcilu cenas un kvalitātes attiecību.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka GN pannas un vāki NAV iekļauti ierīces pārdošanā. Lieliski piemērota visu jūsu sastāvdaļu, sasmalcinātu dārzeņu, salātu un citu produktu uzglabāšanai dzesētā veidā un ērti pieejama maltīšu garnēšanai, sendviču, picu un citu ēdienu gatavošanai.
Tai ir pilnībā regulējams temperatūras regulators un viegli kopjama augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda korpuss.
- Digitālais displejs
- Digitālais termostats
- Elektroniskā temperatūras kontrole
- Korpuss no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda AISI 304
- Ar nerūsējošā tērauda vāku
- Bez CFC dzesēšanas šķidruma
- Noapaļoti iekšējie stūri
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 380 mm |
| Augstums | 395 mm |
| Platums | 2500 mm |
| Svars | 61 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 9xGN1/3 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/3 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
