Komercdarba galds Nerūsējošs tērauds 3 līmeņi Atbalsta mala Kvadrātveida kājas 2200x700x900mm | Adexa DW3T22070B
763,99 € Original price was: 763,99 €.328,52 €Current price is: 328,52 €. (bez PVN)
Bufetes ēdienu sildītājs ar statni Nerūsējošā tērauda 2 infrasarkanās lampas Šķaudīšanas aizsargi 2xGN1/1 | Adexa WM2FXX
554,90 € Original price was: 554,90 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)
Sub-zero Premium alus pudeļu dzesētājs 86 litri | Adexa JC98G
SKU:
JC98G
EAN: 5056465036745
816,75 € Original price was: 816,75 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)
Ļoti stilīgs komerciālas klases kompresora pudeļu dzesētājs, ko var izmantot kā viesnīcas minibāru, bāra alus ledusskapi, veikala pudeļu dzesētāju vai parastu stikla durvju ledusskapi.
- 86 litru tilpums
- Durvis ar mazu caurspīdīgu logu un stikla virsmu
- Automātiska atkausēšana ar gaisa dzesēšanu
- Premium dizaina elektroniskā vadības panelis
- Mīksta iekšējā LED apgaismojuma gaisma
- -6°C līdz +18°C
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 848 mm |
| Platums | 495 mm |
| Svars | 27 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 86 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 85W |
| Dzesēšana | Kompressors |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | -6°C līdz +18°C |
| Vadība | Digitālais LED |
| Apgaismojums | LED |
| Trokšņa līmenis | 41 dB(A) |
| Enerģijas patēriņš | 81 kWh/gadā |
| Enerģijas klase | E |
| Iekšējās dimensijas | 413x310x546 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Alus pudeles dzesētājs Stikla durvis 85 litri | Adexa CW85
In stock
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Komerciālais ledusskapis ar 4 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Profesionāls ledusskapis ar divām stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21VG
In stock
Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Tirdzniecības ledusskapis ar 3 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS31VG
In stock
Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
