Tirdzniecības saldētava Vertikālais skapis Nerūsējošais tērauds 967 litri Divas durvis Ventilatoru dzesēšanas palīgsistēma | Adexa F800S
EAN: 5056465055470
Original price was: 2816,68 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes divdurvju vertikāla tirdzniecības ledusskapis, kas piedāvā ļoti lielu lietojamu dzesētu uzglabāšanas tilpumu, izturīgas riteņu kājas ērtai pārvietošanai un lietotājam draudzīgas vadības ierīces precīzai temperatūras regulēšanai. Šī divdurvju profesionālā vertikālā saldētava par izdevīgu cenu.
- Tilpums: 800 litri
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Ventilatora dzesēšana
- Ar manuālu atkausēšanu
- CFC brīvs dzesētājs un putas
- Apaļas iekšējās malas vieglai tīrīšanai
- 60 mm biezas izolācijas labākai energoefektivitātei
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai nolasīšanai
- Pašslēdzošas durvis
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildīšanas elements paslēpts durvju rāmī, lai novērstu kondensāciju
- Materiāls (ārpuse): Nerūsējošais tērauds 430
- Materiāls (iekšpuse): Reljefēts alumīnijs
- HC dzesētājs
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 2000 mm |
| Platums | 1340 mm |
| Svars | 175 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 967 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 710W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN2/1 |
| Dzesēšana | Statiskā ar ventilatoru |
| Atkausēšana | Rokasgrāmata |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18 līdz -20°C |
| Maks. temperatūra (telpa) | +43°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Izolācija | 60 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
