Komercijas krūškurvja saldētava 446 litri Ar cieto nerūsējošā tērauda vāku | Adexa BCBD446
EAN: 5056465094585
Original price was: 965,10 €.415,00 €Current price is: 415,00 €. (bez PVN)
Tirdzniecības kravas saldētava ar lielu iekšējo tilpumu. Šajā atlaides cenā tā ir ideāla profesionāla saldētu pārtikas produktu uzglabāšana restorāniem, viesnīcām, bāriem, kafejnīcām vai jebkurai citai ēdināšanas iestādei.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 735 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 1280 mm |
| Svars | 54 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 446 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 210W |
| Riteņi | Jā |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18°C līdz -22°C |
| Vadība | Mehānisks |
| Apgaismojums | Iekšējais LED |
| Slēdzene | Jā |
| Grozi | 1 iekļauts |
| Trokšņa līmenis | 45dB |
| Vāks | Cieta paceļama (nerūsējošais tērauds) |
| Enerģijas patēriņš | 1,29 kWh/24h |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
