Picas letes 3 durvis Granīta virsma Dziļums 800mm | Adexa PZ36
EAN: 5056465011193
Original price was: 3290,30 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes komerciāls dzesēšanas picas sagatavošanas galds no nerūsējošā tērauda ar 3 durvīm un 1 plauktu katrā durvī. Granīta darba virsma, ventilēta dzesēšana un automātiska atkausēšana. Temperatūras diapazons no +2 līdz +8°C ar digitālu displeju. Ideāls profesionāls papildinājums jebkurai picērijai.
- CFC brīvs dzesētājs un putas
- Pilnīga iekšējā un ārējā konstrukcija no AISI 304 nerūsējošā tērauda karkasa
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Apakša ar noapaļotām malām vieglai tīrīšanai
- Iekļautas riteņi
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 800 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Platums | 2020 mm |
| Svars | 302 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 580 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 3 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 350W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 2 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiski |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Darba virsma | Granīts |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | Jā |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
